HAKKIMIZDA

Buradasınız: EVA » HAKKIMIZDA

  • EVA ASANSÖR SANAYİ

  • EVA ASANSÖR SANAYİ

  • EVA ASANSÖR SANAYİ

  • EVA ASANSÖR SANAYİ

  • EVA ASANSÖR SANAYİ

BULUŞMA NOKTASINA HOŞGELDİNİZ

 

 

EVA, yeni ve farklı bir anlayış ile, tecrübe ve bilginin buluştuğu, genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuş olup, son teknoloji ve güncel kurallara uyumlu asansör sistem ve komponentleri tedarik etmektedir.
EVA ekibinin amacı, üretim, mühendislik ve lojistik alanlarındaki bilgi ve tecrübesini kullanarak, pazar ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmek ve asansör montajı ve taahhüdü yapan firmalara gerekli olan en doğru çözümleri sunmaktır.
EVA, İnsan Kaynakları ve Bilişim Teknolojilerine gerekli yatırımları yaparak, sunduğu hizmetlerin kalitesinin sürekliliğini sağlamayı amaçlamaktadır.
EVA tarafından tasarlanan asansör sistemleri; gerekli mühendislik çalışmaları yapılmış, yeni teknolojilerin kullanıldığı, birbirine uyumlu ve yüksek performanslı malzemelerin biraraya getirilmesiyle oluşmaktadır.
EVA, günümüzde hızla artan Makine Dairesiz Asansör talebini dikkate alarak ELEVA® ürün serisini tasarlamış ve müşterilerine sunmuştur.
ELEVA® ürün serisi, mühendisliği yapılmış, lojistik şartlar dikkate alınmış, yüksek performanslı ve güvenilir komponentlerden oluşan, kısa teslim süresi ve montaj imkanları sağlayan, az enerji tüketen Makine Dairesiz Asansör sistemidir.